среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Џенифер Лопез е ултрасекси и во 50-тата: Ѕвездата се соблече, па покажа дека е вистински… „ѕвер“! (ВИДЕО)

Џенифер Лопез е ултрасекси и во 50-тата: Ѕвездата се соблече, па покажа дека е вистински… „ѕвер“! (ВИДЕО)

Латино дивата Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека нејзината фигура не е лесно да ја добиеш.

Секој знае дека пејачката изгледа импресивно дури и на 50-годишна возраст, мо таа одново ги „разбуди“ мечтите на обожавателите со фотографии од нејзиниот тренинг, како и оние додека уживаше во костим за капење крај базенот или на плажа.

Фотографиите на социјалните мрежи добија речиси три милиони лајкови за само за еден ден. Ѕвездата позираше пред огледало, а зад неа стоеше опремата за вежбање.

Следбениците беа и овој пат воодушевени, па коментарите се редеа бесконечно. Еден од нив, само со еден збор, кратко и јасно, веројатно најубаво ја опиша: „Ѕвер“!

 

View this post on Instagram

 

No one likes a shady beach… ? [email protected]

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on