среда, 8. декември 2021. Вести денес: 117
home Познати

Џенифер го откри проблемот кој го имала во 90-тите: Фотографијата е урнебесна, а поради овој детаљ сите се смеат

Џенифер го откри проблемот кој го имала во 90-тите: Фотографијата е урнебесна, а поради овој детаљ сите се смеат

Со децении, нејзината фризура ја копираат жените ширум светот, но се чини дека таа немала секогаш совршена коса.

Актерката Џенифер Анистон (50) неодамна го отвори својот профил на Инстаграм и за кратко време собра милиони следбеници (моментално има 19 милиони). Иако не објавува секој ден, секоја фотографија од неа е вистински хит.

-Среќен роденден, Крис. Поминавме долг пат, драги – напиша таа на една фотографија и додаде срце.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday, Chrissy ? We’ve come a long way, baby ❤️

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Тука јасно се гледа дека актерката имала „ситни“ проблеми со косата, што за многумина било многу смешно. Коментарите се урнебесни.

Многу жени се охрабрија дека и славните имаат проблеми со косата, сфаќајќи дека зад совршената фризура на Анистон стои некој одличен фризер.

Коронавирус