вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 83
home Познати

Џенифер Анистон објави фотографија на „Инстаграм“ кога била мала, ги освои срцата на милиони (ФОТО)

Џенифер Анистон објави фотографија на „Инстаграм“ кога била мала, ги освои срцата на милиони (ФОТО)

Актерката Џенифер Анистон на „Инстаграм“ објави фотографија од времето кога била девојче и го украде вниманието на речиси шест милиони обожаватели за многу кратко време.

„Со стил, некогаш и сега“, напиша Анистон.

 

View this post on Instagram

 

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Анистон пред два дена се приклучи на „Инстаграм“. Нејзината прва фотографија беше со екипата од „Пријатели“, а досега на социјалната мрежа Анистон има собрано преку 14 милиони фанови.

Коронавирус