четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 47
Во живо

„Св. Климент Охридски, стожерот на македонската грамотност“

home Познати

Џенифер Анистон излегува со две момчиња

Џенифер Анистон излегува со две момчиња

Само неколку месеци откако се разведе со Џастин Теро, холивудската ѕвезда Џенифер Анистон веќе има двајца додворувачи, откриваат анонимни извори за „Ас Викли“.

Имињата на двајцата потенцијални идни момчиња, не се откриваат, но списанието објавува дека едниот од нив е милијардер од интернет сферата, додека другиот е колега од филмската индустрија.

Анистон и Теро се разделија во февруари годинава по две и пол години брак.

Qatar 2022