четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 46
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Џена Џејмисон денеска не личи на себе (ФОТО)

Џена Џејмисон денеска не личи на себе (ФОТО)

Русокоса, бујна и перверзна – овие зборови веројатно на сите им паѓаат на памет кога ќе се спомне порно-актерката Џена Џејмисон. Но, кога ќе видите како изгледа денес, ќе останете шокирани

Порно-кралицата е потполно непрепознатлива.

Инаку таа се „пензионираше“ уште во далечната 2008 година, а оваа информација нејзините фанови ја дочекаа со жалење.

Погледнете како изгледа денес:

Getting Batelli her first Christmas tree 💁🏼‍♀️

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on

Mama, mini and her Maybach 💁🏼

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on

Beach day with my fam 🌞

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on

Најнови вести

Коронавирус