петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 207
home Познати

Џеј Ло заведува: Не ги покажа задникот и нозете, но со оваа фотографија ги маѓепса сите

Џеј Ло заведува: Не ги покажа задникот и нозете, но со оваа фотографија ги маѓепса сите

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез(48) уште еднаш ги зовре социјалните мрежи.

Причината овојпат е новата фризура.

Имено таа објави фотографија на Инстаграм со нејзината скратена коса и ги маѓепса своите фанови.

Сите се едногласни дека изгледа фантастично и дека колку е постара, толку е поубава.

Најнови вести

Коронавирус