четврток, 4. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Џеј Ло зададе домашната задача по стил, нема да можете да ги тргнете очите од фустанот што го носи

Џеј Ло зададе домашната задача по стил, нема да можете да ги тргнете очите од фустанот што го носи

Иако во последно време ја гледаме во спортски изданија, Џеј Ло успева да нè воодушеви и со елеганција.

Џеј Ло, која се смета за модна икона на денешницата, прикажа совршен стајлинг на улиците на Њујорк во црно-бел фустан на Валентино, кој го комбинираше со чанта со ист дезен и чизми со високи потпетици.

Фустанот чини дури 4.000 евра, а со ова неверојатно стилско издание, собра само позитивни коментари на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус