четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Познати

Џеj Ло со нов имиџ, фановите воодушевени (ФОТО)

Џеj Ло со нов имиџ, фановите воодушевени (ФОТО)

Стилистот Крис Аплтон на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која Џенифер Лопез позира со нова фризура.

Имено, познатата пејачка се одлучила за шишки, и повторно ставила долги екстензии.

Фотографијата веднаш собра ногу лајкови, а фановите напишаа бројни комплименти.

 

View this post on Instagram

 

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Најнови вести

Локални избори 2021