четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 14
home Познати

Џеј Ло плаче од среќа: Еве што ја дочекало во домот

Џеј Ло плаче од среќа: Еве што ја дочекало во домот

Џенифер Лопез наполни 51 година, а многумина се фасцинирани од нејзината енергија и изглед.

Таа на социјалните мрежи сподели какво изненадување ѝ било приредено во нејзиниот дом, па дури заплакала од радост.

Семејството на латино дивата домот го преполнило со цвеќиња за нејзиниот ден, а Џенифер се почестила и со слатки.

Она што на многумина им било интересно е појавата на Џенифер во опуштена, домашна атмосфера.

Најнови вести

Коронавирус