сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 131
home Познати

Џеј Ло не штеди за момчето: Алекс доби подарок вреден 22.000 евра (ФОТО)

Џеј Ло не штеди за момчето: Алекс доби подарок вреден 22.000 евра (ФОТО)

Џенифер Лопез реши да го израдува својот дечко Алекс Родригез. Имено, музичката ѕвезда на својот сакан му купи скапоцен часовник „Audemars Piquet Royal Oak Chronograph“ кој вреди вртоглави 22.000 евра.

Алекс едвај чекаше да се пофали што доби од Џеј Ло, а фотографија веднаш ја објави на својот Инстаграм.

Коронавирус