петок, 29. јули 2022. Вести денес: 133
home Познати

Џеј Ло и Бен Афлек повторно заедно? Еве што вели познатиот најдобар пријател на актерот

Џеј Ло и Бен Афлек повторно заедно? Еве што вели познатиот најдобар пријател на актерот

Поминаа 17 години откако Џенифер Лопез и Бен Африка ја раскинаа веридбата и ја завршија врската, а овие денови светот повторно зборува за нивното наводно смирување.

Извори блиски на парот тврдат дека Лопез е пресреќна, а за овие шпекулации се огласил најдобриот пријател на Бен, актерот Мет Дејмон.

-Нема доволно алкохол на светот да ме натерате да кажам било што за тоа што сите пишуваат. Целата приказна е фантастична. Се надевам дека е вистина, ги сакам двајцата, Тоа би било одлично, изјавил Мет за „Today“.

Џеј Ло се зближила со Бен по ракинувањето со вереникот Алекс Родригез. Актерот неколку месеци претходно ја прекинал врската со 16 години помладата колешка Ана де Армас.

Коронавирус