понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 22
home Познати

Џеј Ло беспрекорна на црвениот тепих

Џеј Ло беспрекорна на црвениот тепих

Џенифер Лопез, сосема очекувано, се појави на црвениот тепих на наградите Готам во навистина блескава креација и секогаш беспрекорен изглед.

Актерката и пејачка, на своите 50 години воопшто не се плаши да покаже дека одлично се носи со возраста и дека тоа не ја спречува да носи храбри модни креации. Нејзиниот фустан со светкави детали и пердуви навистина го привлече вниманието на сите.

На церемонијата дојде со својот партнер, поранешнаа бејзбол-ѕвезда Алекс Родригез.

Коронавирус