четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 155
home Познати

Џастин Бибер со емотивна порака и го честиташе роденденот на сопругата

Џастин Бибер со емотивна порака и го честиташе роденденот на сопругата

Хејли Бибер, сопругата на пејачот Џастин Бибер, вчера го прослави 24 роденден. Покрај бројните честитки, најемотивната ја доби од нејзиниот сопруг.

Џастин објавувајќи нејзини фотографии, напиша и емотивна порака на својот Инстаграм профил.

-Моите очи се за тебе. Моето срце е за тебе. Мојата душа е за тебе. Мојата љубов е за тебе. Јас сум домот каде и да си ти. Ти си моето безбедно место. Целосно сум опседнат со тоа што си ти. Мојот најголем сон е да остарам со тебе. Не можам да верувам дека си моја засекогаш. Среќен роденден, напиша Џастин.

Неговата објава за само половина час имаше над милион допаѓања.

Коронавирус