вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 33
home Познати

Џастин Бибер драстично го промени имиџот: Ја покажа новата фризура, па го сруши интернетот (ФОТО)

Џастин Бибер драстично го промени имиџот: Ја покажа новата фризура, па го сруши интернетот (ФОТО)

Џастин Бибер одлучи да промени сè што може во животот. Тој тајно се ожени со модел, а сега и неговиот личен опис го доведе во прашање.

Имено, долгата руса коса, по која беше препознатлив, отиде во заборав.

Пејачот се ишиша и тоа речиси на нула и го срушија интернетот.

„Не ми е јасно зошто пушташе долга коса, кога ја ишиша“, тоа е само еден од многуте коментари што ги доби поради неговата нова фризура.

Она што го навело пејачот на таков драстичен потег не е познато, но секако неговиот заштитен знак ќе остане во сеќавање, барем засега.

Пејачот се ожени со Хејл Болдвин во тајност, потоа се пресели во луксузна вила, а сега и оваа промена на главата на пејачот. Што е следно, останува да се види во наредните месеци.

Коронавирус