недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 44
home Познати

Џани стана дедо но не се чувствува така: Девојки, љубовници, и жена имам, тоа ме прави како вистинско момче!

Џани стана дедо но не се чувствува така: Девојки, љубовници, и жена имам, тоа ме прави како вистинско момче!

Радиша Трајковиќ Џани (48) и неговата сопруга Слаѓа се во брак повеќе од 20 години, а фолкерот на свој начин зборува за тајната на добрите односи што ги имаат.

– Нашите интимни односи сега се уште подобри отколку кога бевме помлади. Ние го спасивме бракот со добри интимни односи, само „удри“ и затоа секогаш имаме радост дома, рече Џани.

Тој вели дека секогаш е шокиран повторно и повторно кога ќе слушне дека мажите се насилни кон своите жени.

– Кога ќе претерам, мојата Слаѓана ќе земе стап и ќе ме удри по главата. Шала на страна, морам да се пофалам дека никогаш не го злоупотребував семејството, никогаш не кренав рака против сопругата, ниту пак би направил такво нешто, објасни Трајковиќ.

Стана дедо на 47 години но вели дека се уште се чувствува како момче.

– Секако дека се чувствувам како момче, се е тоа вистина. Девојки, љубовници, жени, го имам сето тоа и тоа е она што ме прави момче, изјавил Џани за Ало.рс

Најнови вести

Коронавирус