четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 119
home Познати

Џани потпиша документи за развод ?! Исплива фотографија од пејачот со адвокат, а тој порача само едно: „ГОТОВО Е“ (ФОТО)

Џани потпиша документи за развод ?! Исплива фотографија од пејачот со адвокат, а тој порача само едно: „ГОТОВО Е“ (ФОТО)

Популарниот фолкер, Радиша Трајковиќ познат како Џани ги шокираше сите поради неговата објава на Инстаграм, по која е покренета шпекулација и турбуленција.

Имено, во претходните недели се шпекулираше дека Џани и неговата сопруга Слаѓа решија да стават крај на нивната романса, но подоцна тие негираа. Сепак, сега се појави уште еден доказ дека нешто чудно се случува во семејството Трајковиќ.

Џани на својот Инстаграм профил објави стори, на која се гледа како тој потпишува документи со адвокат, а исто така објави и шокантен статус.

– Готово е – напиша Џани во сторито на Инстаграм, додека ги потпишуваше документите со адвокатот.

Mnogi su posumnjali da je u pitanju razvod od Slađe, ali on je odlučio da zaintrigira javnost i ostavi nama da sumnjamo o čemu se radi, a ko zna, možda je u pitanju i neka nova nekretnina.

Многумина се посомневаа дека е во прашање развод со Слаѓана, но тој одлучи да ја заинтигрира јавноста и да остави да се сомнева за што точно се работи, а кој знае можеби е во прашање некоја нова недвижнина.

Најнови вести

Коронавирус