понеделник, 27. септември 2021. Вести денес: 196
home Познати

Двојно помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно (ФОТО)

Двојно помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно (ФОТО)

Хрватската пејачка Нина Бадриќ (49) моментално е на летен одмор, а од таму објави фотографија во костим за капење.

На фотографијата, која привлече големо внимание кај корисниците на Инстаграм, Нина позира со насмевка во едноделен црн костим за капење, во сосема природно издание.

Пејачката изгледа прекрасно, па фановите ја “нападнаа“ со комплимети.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Коронавирус