петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 130
home Познати

Двете славни убавици во ист фустан, фановите згрозени: На која полошо и стои оваа “грда торта“?

Двете славни убавици во ист фустан, фановите згрозени: На која полошо и стои оваа “грда торта“?

Ким Кардашијан на социјалните мрежи објави фотографија од нејзината последна фотосесија.

Старлетата позира во розев фустан од тул, а фановите искоментираа дека во него личи на торта. Ама од оние на кои ставате толку многу шлаг што не е ни убава за јадење.

Ким позира пред објективот на Сита Абелан, а фустанот овој викенд го носеше и Дуа Липа. Пејачката во ваква креација се појави на Британските музички награди.

Овој фустан иако е модерен и премногу скап, ретко кому му се допадна. На социјалните мрежи се води дебата на прашањето „На која ПОЛОШО стои оваа креација“.

 

Коронавирус