среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 178
home Познати

Двете ќерки се вистински бомби- откако јавноста ја запозна едната ќерка на Кнез, овој пат сите подзинаа од помалата негова наследничка

Двете ќерки се вистински бомби- откако јавноста ја запозна едната ќерка на Кнез, овој пат сите подзинаа од помалата негова наследничка

Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез (51) има две ќерки кои не и беа интересни на јавноста се до моментот кога Ксенија не се „проби“ во јавноста и го привлече своето внимание.

Убавата Ксенија доколку некој не знае е пејачка и членка на групата Hurricane, меѓутоа Кнез има уште една ќерка.

Станува збор за Андреа која не е ништо помалку убава од својата сестра Ксенија.

Инаку пејачот со години е во врска со Татјана која исто така има ќерки- Елоди и Тамара,а пејачот за медиумите има изјавено дека тие одлично се сложуваат.

-Нашите ќерки одлично се сложуваат како една мајка да ги родила и како да се родени сестри. Ништо не форсиравме, сами се поврзаа и се здружија, вели Кнез.

 

Коронавирус