понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 21
home Познати

Две секси убавици: Ќе се запрашате дали се мајка и ќерка или две сестри (ФОТО)

Две секси убавици: Ќе се запрашате дали се мајка и ќерка или две сестри (ФОТО)

Катарина Каја Остојиќ е еден од најзгодните и најсекси пејачи во регионот.

Ова е докажано безброј пати, но кога ќе ја видите нејзината ќерка Николина, ќе останете во дилема: Дали тие се мајка и ќерка или две сестри?

Николина Драгојловиќ (17), ќерка на пејачката Каје Остојиќ, убавината, атрактивноста и сексапилот во целост ги наследила од нејзината мајка.

Пред неколку години таа  со својата атрактивна појава и убавина дури го маѓепсала и синот на Мадона, Роко (18).

Коронавирус