петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 22
home Познати

Две години ја криеше далеку од очите на јавноста- Ќе се стопите кога ќе ја видите наследничката на Владо Георгиев (ФОТО)

Две години ја криеше далеку од очите на јавноста- Ќе се стопите кога ќе ја видите наследничката на Владо Георгиев (ФОТО)

Познатиот пејач Владо Георгиев во 2016 година по прв пат стана татко, откако неговата девојка се породи со нивната ќерка Софија.

Пејачот точно две години ја криеше својата наследничка далеку од очите на јавноста, а неодамна на својот Инстаграм профил за прв пат објави фотографија од ќеркичката.

Софија наполни две години, а Владо Георгиев јавно и го честиташе роденденот, погледнете.

-Веќе втор роденден, љубов татина, напиша пејачот.

 

View this post on Instagram

 

Već drugi rođendan. Ljubav tatina. Sofija #daughters & #father ? 2 years baby

A post shared by Vlado Georgiev Barba (@vladogeorgiev) on

Најнови вести