четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 101
home Познати

Двајцата згодни и среќни: По раскинувањето повторно се сретнаа Бредли и Ирина

Двајцата згодни и среќни: По раскинувањето повторно се сретнаа Бредли и Ирина

По кажаното збогум, пред осум месеци, поранешниот славен пар повторно со заедничка фотографија на социјалните мрежи.

Бредли Купер и Ирина Шајк се сретнаа на еден настан кој се случи после БАФТА наградите и заедно позираа пред фото-објективот.

Дали навистина може да се остане пријател после толкава љубов?

Ова е првпат Ирина и Бредли да се појават заедно во јавноста, откако се разделија во јуни минатата година.

Коронавирус