понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 23
home Познати

Два дена по роденденот на ќерка си, Ана Николиќ сподели радосни вести со фановите (ФОТО)

Два дена по роденденот на ќерка си, Ана Николиќ сподели радосни вести со фановите (ФОТО)

Откако го прослави роденденот на својата ќерка и направи нова тетоважа на која се најде името на нејзината ќерка Тара, пејачката Ана Николиќ сподели уште една радосна вест за фановите.

Имено откако пејачката беше осудена за вишокот на килограми и потполно се трансформираше, време е да го објави новиот албум кој го очекуваат фановите.

Таа преку социјалните мрежи го објави и името на новиот албум кој ќе се вика „Клиника“.

Коронавирус