среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Душко Тошиќ ја откачи Каралеуша за помлада девојка со неверојатни облини а еве како реагираше Јелена на тоа

Душко Тошиќ ја откачи Каралеуша за помлада девојка со неверојатни облини а еве како реагираше Јелена на тоа

Се случи скандал повторно, а главни актери се српската пејачка Јелена Карлеуша (42) и нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ (35). Претходно се шпекулираше дека Душко има љубовница, но парот негираше сè. Истото се случи и со Јелена. Сега, српските медиуми јавуваат дека Душко Тошиќ повторно има афера.

Тој наводно е во врска со блогерката Ана Јовановиќ, која ја објави аферата. Таа рече дека сето тоа е лага.

Јас би побарал во мое лично име, и во име на другите актери во оваа измислена афера, да престанеме да објавуваме лажни информации затоа што на овој начин им нанесувате голема штета на две семејства, особено на нашите деца – напиша Ана, која има три деца со пејачката Пеша Јовановиќ.

Српските медиуми наведуваат дека Ана објавила фотографија од истото место во Дубаи, каде Тошиќ одмарал во тоа време, но ги избришала објавите бидејќи се плашела некој да ги поврзе.

Заради аферата се јави и Јелена Карлеуша.

Драга Ана, тие треба само да се жалат затоа што животот во толку многу омраза и зло не е живот – рече Карлеуша.

Според српските медиуми, Душко и Ана се гледаат веќе една година и излегоа заедни многу пати.

Коронавирус