сабота, 6. март 2021. Вести денес: 107
home Познати

Душко Тошиќ и зададе уште еден тежок и болен удар на Карлеуша- Со овој детаљ Јелена никако не може да се помири дека веќе изгуби се (ФОТО)

Душко Тошиќ и зададе уште еден тежок и болен удар на Карлеуша- Со овој детаљ Јелена никако не може да се помири дека веќе изгуби се (ФОТО)

Фудбалерот Душко Тошиќ во моментов се наоѓа во Кина каде игра за тамошен фудбалски клуб, додека неговата сопруга и деца живеат во Белград.

Но, како што стојат работите во моментов тој повеќе не е женет, бидејќи не ја следи неговата сопруга Јелена Карлеуша на социјалната мрежа Инстаграм, ниту пак и лајкува нејзини фотографии во последно време.

Парот се најде во центарот на вниманието во јануари годинава кога во јавноста се појавија фотографии од пејачката со фудбалерот Огнен Врањеш кој тврдеше дека биле во врска.

Душко сепак не ја остави Јелена во нејзините најтешки моменти кога минатиот месец почина нејзината мајка Дивна, но сепак по се изгледа дека парот повеќе не е заедно.

Најнови вести

Коронавирус