сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 105
home Познати

Душко не се појави на настапот на Јелена, но сега Карлеуша со една фотографија ги збуни сите

Душко не се појави на настапот на Јелена, но сега Карлеуша со една фотографија ги збуни сите

Со месеци наназад се шпекулира дека Душко и Јелена се разведуваат, но сега една фотографија ги збуни сите.

Имено откако се случи скандалот со Огњен Врањеш, Душко и Јелена престанаа да се појавуваат заедно на јавни настани, како и на приватни прослави, а се шпекулира дека нивниот брак е во криза.

Сепак Карлеуша објави фотогафија од нејзината ќерка која го носи нејзинит костим, а во позадина се гледа Душко.

Дали ова Јелена намерно го направи или навистина со бракот нема проблеми останува да видиме.

Коронавирус