сабота, 6. март 2021. Вести денес: 107
home Познати

Душко и ги земал децата на Карлеуша- фановите по оваа објава стравуваат дека фудбалерот уште повеќе ја повредил Јелена (ФОТО)

Душко и ги земал децата на Карлеуша- фановите по оваа објава стравуваат дека фудбалерот уште повеќе ја повредил Јелена (ФОТО)
ANTONIO AHEL/ATA

Фановите останаа во неверување откако фудбалерот Душко Тошиќ ја отследи својата сопруга Јелена Карлеуша од Инстаграм.

Откако Душко ја отследи Карлеуша истото го направи и пејачката која повеќе не го следи нејзиниот сопруг на Инстаграм.

Ова е уште еден доказ дека парот се разведува и не е заедно, а сето ова време Карлеуша е во Истанбул каде се релаксира по смртта на мајка си, додека Душко објави фотографија од својата сестра и неговите деца.

Имено неговите ќерки Атина и Ника беа на гости кај нивната тетка која го прославила својот роденден, додека од Карлеуша нема ниту трага и глас.

Фановите отидоа дотаму што не ја исклучуваат можноста Душко да и ги зел децата на Карлеуша.

Најнови вести

Коронавирус