понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 59
home Познати

Дунавка со новогодишна честитка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Дунавка со новогодишна честитка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Дунавка Трифуновска во нејзин стил ја честиташе новата година.

„Happy New Year. Be cool. Be sexy. Be super woman!!!„, напиша таа на својот Фејсбук профил.

Најнови вести