сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 40
home Познати

Дунавка и Ване повторно заедно- објавија фотографија од Охрид

Дунавка и Ване повторно заедно- објавија фотографија од Охрид

Поранешната манекенка Дунавка Трифуновска и екс-директорот на финансовата полицијата Ване Цветанов повторно се заедно откако се разделија по само пет месеци брак.

Дунавка во неделата објави фотографија од Охрид со која соопшти дека двајцата се заедно.

Парот се раздели јавно, преку Фејсбук.

Ване Цветанов тврдеше дека причината биле работните обврски. Дунавка, пак, како проблем за разделабата кажа дека Ване бил „како мама каже“.

Најнови вести

Коронавирус