четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 3
home Познати

Дуа Липа во секси костим пееше во финалето на ЛШ, но еден детаљ ги спобудали мажите во публиката (ФОТО)

Дуа Липа во секси костим пееше во финалето на ЛШ, но еден детаљ ги спобудали мажите во публиката (ФОТО)

Пејачка со потекло од Косово, Дуа Липа вчеравечер пееше пред почетокот на финалето во Лигата на шампионите.

Пејачката со нејзиниот секси настап и костим ја воодушеви публиката која не можеше да се воздржи од позитивни коментари.

Дуа Липа за време на настапот носеше костим кој ги истакна нејзините долги нозе, а имаше и длабоко деколте.

Сепак еден детаљ ги спобудали мажите, а тоа е затегнатиот костим кој на фотографиите посебно беше дојдено до израз незиното меѓуножје и задник, погледнете.

 

Најнови вести