четврток, 6. август 2020. Вести денес: 36
home Познати

Дуа Липа во најжешко издание до сега, овие фотографии не оставаат многу на имагинацијата

Дуа Липа во најжешко издание до сега, овие фотографии не оставаат многу на имагинацијата

Косовската пејачка Дуа Липа до сега не објавила волку жешки фотографии на својот инстаграм профил.

Убавата 24-годишна пејачка ужива на Карибите со своето момче Анвар Хадид, братот на Бела и Џиџи Хадид.

Погледнете го нејзиното минијатурното бикини:

Таа и Анвар Хадид се во врска од 2018 година.

Коронавирус