понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 72
home Познати

Дуа Липа ја ископира Јелена Карлеуша – облече исто минијатурно бикини, а разликата меѓу двете е неспоредлива (ФОТО)

Дуа Липа ја ископира Јелена Карлеуша – облече исто минијатурно бикини, а разликата меѓу двете е неспоредлива (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша во еден од одморите кои ги помина летово смени стотина костими за капење, кој од кој поминијатурен. Еден од нив беше со листови од марихуана, кој предизвика големо внимание.

Во ист таков костим за капење се појави и Дуа Липа.

Има само една разлика.

Погледнете ги фотографиите, на кого поубаво стои уникатниот костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Најнови вести

Коронавирус