вторник, 2. март 2021. Вести денес: 171
home Познати

Дрска и безобразна: И платиле брдо пари за да пее, а Дара Бубамара ќе се степаше со дваесетина мажи на ромска свадба (ВИДЕО)

Дрска и безобразна: И платиле брдо пари за да пее, а Дара Бубамара ќе се степаше со дваесетина мажи на ромска свадба (ВИДЕО)

Српската пејачка во една своја прилика ја откри својата најлуда работа која ја направила во својата карира.

Имено Дара Бубамара откри дека била подготвена да се истепа со дваесетина мажи.

-Најлудата работа која сум ја направила…хмм има многу, но еве да откријам на една ромска свадба во Виена сакав да се тепам со дваесетина мажи, вели пејачката.

Таа додава дека има многу лудости во нејзината кариера кои не ги знае јавноста.

Коронавирус