вторник, 10. мај 2022. Вести денес: 17
home Познати

ДРАСТИЧНА ПРОМЕНА НА БЕКВАЛАЦ! Мрежите горат, никој не верува: Русата коса ја заменила со темна, погледнете како сега изгледа пејачката (ФОТО)

ДРАСТИЧНА ПРОМЕНА НА БЕКВАЛАЦ! Мрежите горат, никој не верува: Русата коса ја заменила со темна, погледнете како сега изгледа пејачката (ФОТО)

Иако русата коса е нејзин заштитен знак и често правеше мали промени кога се фризурите во прашање, сега Наташа Беквалац реши да направи драстична промена и наместо русокоса да биде темнокоса.

Таа објави клип во кој е бринета, со сосема поинаква фризура, а тоа е и најава за нејзината нова песна „Тајни“ која публиката на Наташа со нетрпение ја чека.

Секако, ова е само перика, која Наташа ја искористи за снимањето на спотот и останува верна на својата руса коса.

Како и да е, коментарите се позитивни и на сметка на убавата Нејт како бринета, а како изгледаат нејзините шишки и темната коса, погледнете на фотографиите.

Ќе напоменеме и дека новата песна на Наташа ќе излезе во сабота на 29 јануари точно напладне.

Коронавирус