четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Драмата продолжува: Натрпникот кој ја прогонува Цеца се обратил во православната црква, има само едно барање

Драмата продолжува: Натрпникот кој ја прогонува Цеца се обратил во православната црква, има само едно барање

Пејачката Цеца Ражнатовиќ неодамна помина низ вистинска драма кога крадец упаднал во нејзиниот дом на Кипар.

Натрпникот бил депортиран во Белград, а тој цело време повторувал дека Цеца му е сопруга.

Меѓутоа, драмата продолжува. Како што пренесува „Пинк“, О. Л ја контактирал православната црква и побарал да го вратат на Кипар каде што и моментално се наоѓа Цеца, но тоа секако нема да се случи.

Ражнатовиќ призна дека се чувствува многу непријатно и загрозено поради целата ситуација.

Најнови вести

Коронавирус