петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Драма на снимањето на „Ѕвездите на Гранд: Карлеуша толку ја разбеснела Бекута, па фолкерката станала за буквално да и ја затне устата (ФОТО)

Драма на снимањето на „Ѕвездите на Гранд: Карлеуша толку ја разбеснела Бекута, па фолкерката станала за буквално да и ја затне устата (ФОТО)

Верните гледачи на „Ѕвездите на Гранд“ судејќи по најавата, ги очекува уште една бурна емисија.

Имено, Јелена Карлеуша карикирала пеење на една кандидатка, по се изгледа од тимот на Ана Бекута, па фолкерката почнала да се препира со неа.

Во еден момент дури стана од своето столче и ѝ пришла и буквално ставила рака врз нејзината уста за да престане.

Освен тоа, кога Карлеуша во еден момент изјавила дека никој од нив повеќе нема нерви, гостинката член на жиротот, Гоца Лазаревиќ рекла:„А, да го промениме жирито? Ќе дојде кој има нерви“.

Коронавирус