сабота, 20. април 2019. Вести денес: 31
home Познати

Драма меѓу развод и голема љубов: Раста и Ана повторно се заедно?

Драма меѓу развод и голема љубов: Раста и Ана повторно се заедно?

Стефан Ѓуриќ-Раста и Ана Николиќ повторно доживуваат драма во домот.

Имено, во изминативе денови, Ана според пишувањата на медиумите, поднела тужба против Раста како би добила целосно старателство над едногодишната ќерка Тара, а работите ескалирале кога таа увидела дека Раста нема да се промени, па му ги исфрлила работите од заедничкиот дом.

Освен тоа се шпекулира дека парот веќе еден месец не живее заедно, но судејќи според последната објава на Ана на социјалните мрежи, семејството е повторно заедно.

Имено пејачката објавила фотографија од ходникот на својот дом, каде може да се видат три пара чевли, односно нејзини, на Раста и на Тара, што е показател дека повторно се заедно.

 

View this post on Instagram

 

😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on