понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 160
home Познати

Драгана Митар изведе стриптиз на тераса: Старлетата во топлес издание, комшиите во „бесознание“ (ФОТО)

Драгана Митар изведе стриптиз на тераса: Старлетата во топлес издание, комшиите во „бесознание“ (ФОТО)

Старлетата Драгана Митар го разбранува целото соседство откако изведе стриптиз на својата тераса! Поранешната учесничка во релното шоу „Задруга“ најде начин како да се сонча без да оди на плажа, па се соблече во бикини во нејзиниот дом и излезе на балкон.

Надвор пекол, ама на летната горештина старлетата и додае доплнителна жештина кога го соблече и горниот дел од своето минијатурно бикини.

Идодека мажите од околните згради со подзината уста и падната вилица ја гледаа оваа ријалити убавица,  на Драгана и преседна сончањето, па си влезе во станот.

А дека на некој од соседите ќе им преседне и уживањето во топлес сцените на жешката старлета, па ќе мора пред сопругата да се правда и „да се вади“, потврди една од комшиките од околните згради.


Ова не и е првпат да се соблекува на тераса. Живееме од спротива на нејзината зграда и честопати ја гледаме како шета по балконот во долна облека или бикини. Го фатив комшијата од вториот кат како ја гледадодека таа се сонча.Едвај чекам да му ја сретнам сопругата, се’ ќе и раскажам!“ – се пофали лутата соседка од каршија.

Најнови вести