петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 119
home Познати

Доживеа семејна трагедија, а сега го покажа луксузниот дом- тоа што го има покрај елката Лазиќ го немаат ниту Цеца ни Карлеуша (ФОТО)

Доживеа семејна трагедија, а сега го покажа луксузниот дом- тоа што го има покрај елката Лазиќ го немаат ниту Цеца ни Карлеуша (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ поминува низ најтешкиот период од својот живот.

Инаку откако тој го загуби својот татко пред две недели откако не успеа да ја издржи операцијата за стеснување на желудникот реши да им се врати на убавите работи и да заборави на минатото.

Пејачот во пресрет на новогодишните и божиќните празници позираше со својата свршеница во својот дом, а фановите подзинаа од деталите кои се наоѓаат на истата.

Имено во домот на Дарко Лазиќ се е луксузно, а вакви елени и поларни мечки немаат ниту Карлеуша ниту Цеца дома, се шегуваат фановите.

Она што е интересно е што на фотографијата недостасува новогодишната елка, но останува да видиме дали на некоја наредна слика ќе ја покажат.

Коронавирус