среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 114
home Познати

Досега необјавени снимки од свадбата на Северина и Игор: Пејачката ова им го посвети на сите куми (ВИДЕО)

Досега необјавени снимки од свадбата на Северина и Игор: Пејачката ова им го посвети на сите куми (ВИДЕО)

Популарната пејачка Северина Коиќ ја објави нејзината нова песна „Кума“ и видео запис за истата.

-Ова го посветувам на сите куми и на оние кои допрва треба да станат, вели Северина.

Инаку, пејачка пред повеќе од три години се омажи со синот на Кеба, Игор Којиќ.

На нејзината свадба беше забрнает влез за новинарите, медиумите, фоторепотерите, а за новиот спот за песната „Кума“ беа искористени снимки од веселбата кои досега не беа никаде објавени.

Локални избори 2021