четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 3
home Познати

Досега необјавена фотографија од семејството на Цеца

Досега необјавена фотографија од семејството на Цеца

Оваа фотографија од Цеца ретко кој ја видел.

На неа се наоѓаат нејзината мајка, татко и сестра Лидија која сега е русокоса.

Таа со Цеца беше во најтешките мигови, особено кога го убија Аркан.

Најнови вести

Коронавирус