понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 23
home Познати

Дополнително ќе се испотите на топлото време- Ева Лонгорија во танга на плажа, а откако се сврти од напред покажа и нешто повеќе (ФОТО)

Дополнително ќе се испотите на топлото време- Ева Лонгорија во танга на плажа, а откако се сврти од напред покажа и нешто повеќе (ФОТО)

„Очајната домќинка“, Ева Лонгорија, ужива на одмор во Мексико.

Таа беше “уловена“ од папараците во провокативно издание, во едноделен бел костим за капење, кој и’ ја истакна фигурата, со особен акцент на задникот.

Актерката има 45 години и може да се пофали со одлична линија во петата деценија од животот.

За нејзината совршена линија, се разбира “виновни“ се здравата исхрана и редовен тренинг – навики за кои актерката често зборува на социјалните мрежи.

Коронавирус