среда, 8. декември 2021. Вести денес: 87
home Познати

Доминација на плажа: Карлеуша повторно направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО+ВИДЕО)

Доминација на плажа: Карлеуша повторно направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО+ВИДЕО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најубавите жени на јавната сцена, а сега тоа повторно го докажува.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави „жешко“ видео во минијатурен костим капка по капка, а интимните делови ги прекри само со панделки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Карлеуша е фотографирана во огледало, а на мажите сигурно им останала вилицата според ова видео.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Совршените облини се во преден план, а коментарите за нејзиниот изглед постојано доаѓаат и сите велат дека таа е вистинска бомба.

Најнови вести

Коронавирус