среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 130
home Познати

„ДОЛЖЕН СУМ МИЛИОН И ПОЛ ЕВРА“ – Дарко Лазиќ не престанува да ја шокира јавноста, а еве што вели за децата

„ДОЛЖЕН СУМ МИЛИОН И ПОЛ ЕВРА“ – Дарко Лазиќ не престанува да ја шокира јавноста, а еве што вели за децата

Во последните неколку недели, доста актулни беа Дарко Лазиќ и неговата поранешна сопруга Ана Севиќ. Имено, Дарко изјавил дека ќерката Лорена не ја видел година дена. На тоа, Ана Севиќ се изреволтирала и на Инстаграм прикачила докази дека тоа не е вистина.

Дарко потоа покажал како ужива со наследничката.

– Два дена ќерка ми беше кај мене, ги поминавме овие два дена толку убаво, нема место каде што не бевме, изјавил Лазиќ на почетокот па потоа открил како се сложуваат неговите деца.

-Алексеј ја обожава Лорена, генерално обожава деца, а Лорена исто така него го обожава, и често знае да каже „Тато, тој е многу смешен, ќе биде дебел на тебе“, кажал пејачот.

– Лазиќ се надоврза и на приказната дека должи голема сума на пари, па во јавноста се спомнувале цифри од 300.000 евра до дури милион евра.

– И понатаму сум должен милион, сега сум веќе на милион и пол, кажал Дарко за „Премиера“ во својот стил.

Најнови вести

Коронавирус