среда, 8. јули 2020. Вести денес: 90
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Долго се криеше од очите на јавноста: Ова е мајката на Ријана (ФОТО)

Долго се криеше од очите на јавноста: Ова е мајката на Ријана (ФОТО)

Мајката на Ријана не се појавува во јавност, ниту е од оние мајки на познатите кои се туркаат во прв ред за  да ја забележат папараците.

Моника, не само што не потсетува на пејачката Рири, туку има и впечатлив стил како неа.

Родителите на Ријана се разведоа кога пејачката имаше 14 години.

Ријана е само една од ѕвездите која порасна без татко, а нејзината мајка ја имаше главната улога во целото нејзино детство.

Парламентарни избори 2020