сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 7
home Познати

Долго се крие од очите на јавноста: Џои од „Пријатели“ во љубов со 17 години помлада убавица која конечно ја покажа

Пред да биде во љубов со Аурора, Мер од 2005-та до 2014-та година беше во врска со Андреа Андерс со која глумеше заедно во серијата „Џои“.
Долго се крие од очите на јавноста: Џои од „Пријатели“ во љубов со 17 години помлада убавица која конечно ја покажа

Актерот Мет Лебланк кој ги освои срцата на публиката во улогата на Џои од серијата „Пријатели“, како во серијата така и приватно, е голем заводник.

Тој долго време е во врска со оваа убавица која е 17 години помлада од него.

50-годишниот актер конечно се појави во јавноста со својата 33-годишна девојка Аурора.

Пред да биде во љубов со Аурора, Мер од 2005-та до 2014-та година беше во врска со Андреа Андерс со која глумеше заедно во серијата „Џои“.

Пред неа беше во брак со Миси Мејнајт. Со неа ја има 14-годишната ќерка Марина.

?

A post shared by @ auroramulligan on