вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 44
home Познати

Долга коса и деколте: Цеца воодушеви на новогодишно снимање (фото)

Долга коса и деколте: Цеца воодушеви на новогодишно снимање (фото)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ се појави на новогодишното снимање на РТС и со својот изглед ги воодушеви сите.

Имено, за оваа прилика таа се одлучи за долга тоалета во која дојде до израз нејзиното деколте, односно ѕиркаат нејзините гради.

Цеца ја пушти својата коса која беше долга до колкови.

Виолетовиот фустан одлично и стои, а нема сомнеж дека и оваа година преку ТВ екраните ќе пренесе весела атмосфера за новогодишните празници.

Најнови вести

Коронавирус