четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home Познати

Доле мрежести хулахопки, а горе… Од овој стајлинг на Анастасија Ражнатовиќ за ноќта на вештерките ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Доле мрежести хулахопки, а горе… Од овој стајлинг на Анастасија Ражнатовиќ за ноќта на вештерките ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Пејачката и ќерка на Цеца Ражнатовиќ решила да го испочитува американскиот празник ,,Ноќ на вештерките”, па одлучила да облече костим кој сите ги воодушеви.

Анастасија Ражнатовиќ избрала да биде лик од стриповите, па се облекла во зелен фустан и ставила црвена перика.

Фановите веднаш почнаа да го коментираат ова издание, а очигледно на сите им се допадна како изгледа младата пејачка, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

I’ve come to poison hearts. ☠️? #halloween #poisonivy #costumeparty

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Најнови вести