понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 137
home Познати

Додека српскиот репрезентативец игра на Мундијалот, неговата преубава девојка се бакнува со друг, но тоа не е се (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Додека српскиот репрезентативец игра на Мундијалот, неговата преубава девојка се бакнува со друг, но тоа не е се (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Манекенката Софија Милошевиќ, која е во долгогодишна врска со фудбалерот Адем Љајиќ, на изненадување на многумина додека тој е во Русија, се најде во прегратка на друг маж.

Софија важи за една од најубавите жени во Србија, со доста успешна манекенска кариера, а еден од последните ангажмани и беше во спотот на пејачот Влах Арбулиќ.

Ви овој музички спот Софија се најде во неколку експлицитни сцени, бидејќи спотот изобилуваше со кадри во кои згодната манекенка страсно го бакнува и гушка пејачот.

Како нејзиното момче Адем ќе реагира на ова, останува да видиме.

loading...

Најнови вести