среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 125
home Познати

Додека сите спијат Елена Петреска позира по горен дел од бикини (фото)

Додека сите спијат Елена Петреска позира по горен дел од бикини (фото)

Иако оваа година летните одмори не се како претходните сезони, сепак повеќето од јавните личности најдоа начин како да заминат некаде на плажа и да ги полнат батериите.

Некои заминаа на домашен терен, а некои искористија каде се отворени границите па заминаа во Албанија и Турција.

Иако веќе е септември се уште има луѓе кои одат на плажа да ги полнат батериите.

Пандемијата со коронавирусот не ги спречи македонските дами од естрадата ова лето да се соблечат под зраците на сонцето, па како во инат на короната оваа лето се расоблекоа повеќе од вообичаено.

Македонската пејачка Елена Петреска неодамна разголена позираше во својот двор.

Меѓутоа, сега за крај на летната сезона таа ги полни батериите во Албанија.

Едно утро додека сите спијат, пејачката позираше само во горен дел од бикини и шорц од апартманот каде што е сместена.

„Додека сите спијат, подготвена за на плажа“, напиша таа на фотката пред огледалото, а на која се гледа нејзиното разголено стомаче.

Инаку, Елена благодарение на еден напиток успеа да ги загуби килограми и се реши од надуеноста на стомакот, пороблеми со кожата…

Коронавирус